🖕🏾 Gishti i mesëm: Ngjyrë lëkure mesatare-e errët

Kopjo dhe ngjit këtë emoji: 🖕🏾

Kuptimi i emoji

Një gjest i papërshkrueshëm i ngjyrës së errët të lëkurës. Në emoji mund të shihni imazhin e dorës së mashkullit të djathtë me gishtin e mesit lart 🖕.

Ky gjest do të thotë që ju është thënë të qiheni. Mund të merrni lehtësisht një emoji të tillë si përgjigje ndaj fjalëve fyese. Mund të përgjigjeni me këtë emoji nëse personi me të cilin po flisni e ka kaluar kufirin.

🖕🏾 Kodet Emoji

Codepoints

U+1F595 U+1F3FE

Kodet e shkurtra

  • Emojipedia

Për zhvilluesit

URL escape code %F0%9F%96%95%F0%9F%8F%BE
Punycode xn--pn8hnz
Bytes (UTF-8) F0 9F 96 95 F0 9F 8F BE
JavaScript, JSON, Java \uD83D\uDD95\uD83C\uDFFE
C, C++, Python \U0001f595\U0001f3fe
CSS \01F595 \01F3FE
PHP, Ruby \u{1F595}\u{1F3FE}
Perl \x{1F595}\x{1F3FE}
HTML hex 🖕🏾
HTML dec 🖕🏾