🤠 Fytyrë kapelë kauboj

Kopjo dhe ngjit këtë emoji: 🤠

Kuptimi i emoji

Perëndimi i egër është këtu! Është një fytyrë e buzëqeshur në një kapelë të vërtetë kauboj. Emoji është mjaft i njohur, sepse është një emoji e qeshur 🙂 e veshur me një shami me stil.

Çfarë përcjell një emoji i tillë? Kuptimi i tij është mjaft i paqartë, emoji mund të përdoret në situata të ndryshme. Për shembull, me 🤠 mund të përcillni miratimin dhe njohjen.

Gjithashtu i njohur si

  • 🤠 Cowboy

Apple Emri

  • 🤠 Cowboy Face

Unicode Emri

  • 🤠 Face with Cowboy Hat

🤠 Kodet Emoji

Codepoints

U+1F920

Kodet e shkurtra

  • Github, Emojipedia
  • Slack

Për zhvilluesit

URL escape code %F0%9F%A4%A0
Punycode xn--8p9h
Bytes (UTF-8) F0 9F A4 A0
JavaScript, JSON, Java \uD83E\uDD20
C, C++, Python \U0001f920
CSS \01F920
PHP, Ruby \u{1F920}
Perl \x{1F920}
HTML hex 🤠
HTML dec 🤠

Etiketat: kauboj, kaubajzë, fytyrë, kapelë

Kategoria: Buzëqeshje dhe emocione

Nëngrupi: Kapelë për fytyrën