🌞 Dielli me fytyrë

Kopjo dhe ngjit këtë emoji: 🌞

Kuptimi i emoji

Ky është një version vizatimor i diellit ☀️ me një të buzëqeshur 🙂. Shfaqet me tone të verdhë-portokalli me rreze përgjatë konturit. Një emoticon miqësor me të cilin mund të shprehni gëzimin tuaj. Një emoji pozitive dhe pozitive që sjell dritë dhe ngrohtësi në mesazhin tuaj.

Ky emoji mund të zëvendësojë një fytyrë të thjeshtë të qeshur 🙂 🙂 Për shembull, ju mund të shfaqni një fytyrë të buzëqeshur. Për shembull, ju mund të përshkruani gëzimin e motit të mirë të verës.

Gjithashtu i njohur si

  • 🌞 Smiley Sun
  • 🌞 Smiling Sun
  • 🌞 Sunface

Apple Emri

  • 🌞 Sun with Face

🌞 Kodet Emoji

Codepoints

U+1F31E

Kodet e shkurtra

  • Github, Slack, Emojipedia

Për zhvilluesit

URL escape code %F0%9F%8C%9E
Punycode xn--bh8h
Bytes (UTF-8) F0 9F 8C 9E
JavaScript, JSON, Java \uD83C\uDF1E
C, C++, Python \U0001f31e
CSS \01F31E
PHP, Ruby \u{1F31E}
Perl \x{1F31E}
HTML hex 🌞
HTML dec 🌞

Etiketat: të ndritshme, fytyrë, dielli, diell me fytyrë

Kategoria: Udhëtim & Vende

Nëngrupi: Qielli dhe moti